136 بازدید

اخبار و تحلیل های بازار فارکس تاریخ ۲۶ فروردین ۹۸در این مطلب میکوشیم چکیده مهمترین خبرهای اقتصادی جهان و مرتبط با بازار سهام بین اللمل و فارکس را در سریع ترین زمان ممکن اطلاع رسانی کنیم.


اگر فدرال رزرو كار و وظيفه خود را به درستى انجام ميداد ، بازار سهام (داوجونز) ميتوانست ۵۰۰۰ پيپ تا ۱۰,۰۰۰ پيپ رشد بيشترى ثبت كند ،
توليد ناخالص داخلى به جاى ۳% ، فراتر از ۴% ميرفت ..
در حالى كه تقريبا هيچ تورمى هم نداشتيم.

بسته كنترل نقدينگى ( ترازنامه كوچكسازى فدرال رزرو ) كشنده اين پتانسيل است!
بايد دقيقا برعكس اين شرايط اتفاق مي افتاد!


به گزارش رویترز کشورهای اتحادیه اروپا با شروع مذاکرات تجاری با آمریکا موافقت کرده‌اند. یورو در واکنش به این خبر جهش صعودی را ثبت کرده است. اخیراً تنش‌های تجاری آمریکا و اتحادیه اروپا تشدید شده و بانک مرکزی اروپا هم از پیامدهای منفی تنش‌های تجاری نگران است. شروع مذاکرات تجاری می‌تواند باعث کاهش این نگرانی شود.


تولید نفت روسیه ۱۵۰ هزار بشکه کاهش یافته است

 

به گزارش خبرگزاری روسیه Interfax، روسیه در ماه آوریل سطح تولید خود را روزانه ۱۵۰ هزار بشکه پایین آورده است. کاهش عرضه نفت خام خبر خوبی برای بازار است، اما فعلاً قیمت نفت خام برنت یا سبک آمریکا (WTI) هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند.


 

اروپا برای دور جدید مذاکرات تجاری با آمریکا آماده است

مسئول تجارت خارجی اتحادیه اروپا گفته که اتحادیه برای دور جدید مذاکرات تجاری آماده است، اما اگر آمریکا تعرفه‌های بیشتری علیه واردات کالاهای اروپایی اعمال کند، مذاکرات را به حالت تعلیق درخواهد آورد.


 

پیشنهاد میکنیم :  پس از تصمیم فدرال رزرو، معاملات خرید دلار افزایش یافت

 

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارکس