12,798 بازدید

دانلود فیلم معامله گر سرکش Rogue Trader

دانلود فیلم معامله گر سرکش Rogue Trader
دانلود فیلم معامله گر سرکش Rogue Trader

یک فیلم هیجانی برای تریدر ها .این فیلم زندگی روزانه و شرایط کاری یک  تریدر را به تصویر می کشد . اشتباهات احساسی این تریدر در هنگام  معاملات به خوبی در فیلم نشان داده شده است.توجه:بازار های مالی و سرمایه گذاری (سهام ،ارز ، طلا ، نقره و سکه ) یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری و کسب سود و ایجاد درآمد غیر فعال است . اما این بازارها خصوصا” با بهره گیری از اهرم یا لوریج دارای ریسک ذاتی بالایی است لذا در صورت نداشتن تجربه کافی از ورود به این بازارها خودداری کرده و تنها سرمایه هایی را وارد این .بازارها کنید که از دست دادن احتمالی آن ضربه سنگینی به زندگی شما وارد نکند
 

نام فیلم :rogue trader
تولید: ۱۹۹۹
محصول: انگلستان
نمره در آی ام دی بی:۶٫۳/۱۰

فیلم معامله گر سرکش (Rogue Trader) یک فیلم درام و بیوگرافی بریتانیایی در سال ۱۹۹۹ است که توسط جیمز داردن نوشته و کارگردانی شده و ایوان مک گرگور و آنا فریل در آن بازی کرده اند.

فیلم معامله گر سرکش (Rogue Trader) یک فیلم درام و بیوگرافی بریتانیایی در سال ۱۹۹۹ است که توسط جیمز داردن نوشته و کارگردانی شده و ایوان مک گرگور و آنا فریل در آن بازی کرده اند.

مراکز فیلم در زندگی مهاجرین مؤسس قبلی آن، نیک لسون و فروپاشی بانک بارینگ در سال ۱۹۹۵ است. این فیلم بر اساس درس های کتاب  Rogue Trader  در سال ۱۹۹۶بود: «چگونه من بانک  بارینگ را منفجر کردم و دنیای اقتصاد را تکان دادم.» این فیلم چگونگی شکل گیری رفتار ناپسند و نادرست آدم ها را با به دست آوردن پول نشان می دهد.

دانلود فیلم معامله گر سرکش Rogue Trader

ضمن این که این فیلم، هشدار به برخی از آدم ها است که تصور می‌کنند پول و ثروت می تواند برای آن ها همه چیز شود و با آن به قدرت زیادی برسند. در این فیلم موضوعاتی چون ارزیابی شرکت ‌ها، گزارش های مالی، بازار سرمایه، بازار های جدید و اخلاق تجارت بیان شده است و فیلمی است که در آن اتفاقا به مقوله کارآفرینی هم پرداخته شده است.

پیشنهاد میکنیم :  ریسک معاملات خود را در فارکس را آگاهانه انتخاب کنید!

این فیلم از وجود روزنه هایی که در آن هر شخص می تواند با استفاده از یکسری اشتباه های کوچک به بزرگترین آرزوهایش برسد پرده بر می دارد. به همین دلیل دیدن این فیلم هرچند که با ارتکاب جرم همراه است اما برای کارآفرینان توصیه می شود.

این نمایش، بر اساس یک داستان واقعی، به دنبال نیک لیسون (ایوان مک گرگور)، یک مرد جوان بریتانیایی است که در Barings، یک بانک سرمایه گذاری بزرگ کار می کند. همچنین لیسون به سنگاپور فرستاده شده و در مقام ارشد در شعبه بانک قرار دارد، از بازار پررونق آسیا برای انجام معاملات خطرناک استفاده می کند. پیش از این، او در سر خود تلاش می کند که بدهی ها را پنهان کند.

لسون، با همسر زیبای خود لیزا (آنا فریل)، از کشور فرار می کند و در نهایت مجبور است با عواقب اقداماتش مواجه شود… آن ها سپس تصمیم می گیرند که به لندن بازگردند اما نیک در مسیر فرانکفورت دستگیر می شود. نیک به سنگاپور منتقل می شود و او به مدت شش و نیم سال در زندان محکوم شده و با سرطان کولون که توسط پزشک ها تشخیص داده می شود، او از زندان مرخص می شود.

بازیگران مشهور در این فیلم عبارتند از: ایوان مک گرگور (نیک لیسون)، آنا فریل (لیزا لیسون)، تیم مکیونرنی (تونی هاوس) و نیجل لیندسی به عنوان رون بیکر. فیلم Rogue Trader در تاریخ ۲۵ ژوئن ۱۹۹۹ در انگلستان و ایالات متحده آمریکا پخش شد.

این فیلم توسط Pathé در انگلستان و Cinemax در ایالات متحده توزیع شده است. ۲۳ نفر از منتقدین در Rotten Tomatoes آنرا بررسی کردند و به آن نمره ی ۳۰ از ۱۰۰ دادند. همچنین در بین کاربران گوگل این فیلم هنوز رتبه بندی نشده است و در وب سایت IMDB هم اطلاعات دقیق از نظرات کاربران در دسترس نیست.

پیشنهاد میکنیم :  نکات آموزشی بازارهای مالی هفته چهارم تیر ماه

فیلم معامله گر سرکش (Rogue Trader) (111308 دانلود ها)

دانلود فیلم معامله گر سرکش Rogue Trader

مطالب ویژه سایت و بروزترین دوره های آموزشی را در ایمیل خود داشته باشید

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ads