421 بازدید

تحلیلها و آموزشهای کانال just eurusd هفته چهارم آبان

تحلیلها و آموزشهای کانال just eurusd


جدیدترین کورسهای آموزشی فارکس و بورس جهت دانلود کلیک کنید

تحلیل ها و آموزشهای تخصصی کانال Just EURUSD

کانال تخصصی یورو دلار

✔️تحلیل تکنیکال

✔️تحلیل فاندامنتال

https://t.me/JustEurusd

این پست روزانه آبدیت میشود 

یک سیستم معاملاتی از ۴ جز تشکیل شده است : ( طبق تجربه شخصی )

۱- روش معاملاتی که شامل مباحث تکنیکال و فاندامنتال میشود .

۲-مدیریت سرمایه که با توجه ریسک پذیر یا ریسک گریز بودن شخص تعیین میشود .

۳- روانشاسی معاملات که شامل بابد و نبایدهای معاملاتی با توجه رفتار و شخصیت فرد تنظیم میشود که کاملا شخصی است و هیچ کس برای شخص دیگر نمیتواند این بایدها و نباید ها را تعیین کنید .

۴- زمان بندی معاملاتی که مربوط به زمان هایی است که شما در بهترین ریتم خود قرار دارید و در این زمان ها بهترین بازدهی را کسب میکنید . این زمان بندی میتواند مربوطه به روزهای معاملاتی ، ماههای معاملاتی یا ساعت های معاملاتی باشد .

از بنده پرسیده میشود که روش معاملاتی شما چیست ؟

روش معاملاتی بنده یک روش کاملا شخصی است . اگر نمودار روی سیستم بنده رو نگاه کمید صرفا یک نمودار خالی است . فقط نمودار قیمت .

از هیچ اندیکاتوری استفاده نمیکنم . ترکیبی از الیوت -پرایس و فاند میباشد . توجه کنید برای هیچ کدام از این مباحث کلاسی نرفته ام و تماما تجربیات شخصی بوده است . شاید مباحث پرایس را ندانم یا الیوت اما تماما بر روی نمودار تست کرده ام و به صورت خودآموز فرا گرفته ام .

 

فایل صوتی ۱ (بدون هیچ پیش زمینه ای به استقبال مارکت بروید )

 

قیمت ۱٫۱۳۹۴

🔸این هفته و هفته بعد شاید سرنوشت نهایی برگزیت مشخص شود و همین عوامل میتواند روی یورو تاثیر گذار باشد . این روزها پوند را از نمودار خود حذف کنید . یورو را با احتیاط معامله کنید .

🔸هفته گذشته قیمت یورو دلار به بالای ۱.۱۴۰۰ رسید و بالای این منطفه کندل هفتگی بسته شد . از نظر تکنیکالی حرکت بسیار شایسته بود . از دو منطقه مهم مقاومتی خود را جدا کرده است . ۱.۱۳۰۰ و دیگری ۱.۱۳۷۰ .

🔸خط روند نزولی کوتاه مدت بر سر راه قرار دارد به نطر میرسد قیمت برای تست این خط و تاچ قیمت مهم ۱.۱۴۳۰ حرکت خواهد کرد . توجه نمایید عبور از قیمت ۱.۱۴۳۰ میتواند روند میان مدت جفت ارز را صعودی نماید و فشار خرید را بیشتر .

🔸مهمترین حمایت ها ۱.۱۳۷۰ و سپس ۱.۱۳۰۰ خواهد بود . مهمترین مقاومت برای امروز ۱.۱۴۳۰ میباشد .

 

پیشنهاد میکنیم :  تحلیل و آموزشهای بازار فارکس با امیر بهرامی هفته اول اردیبهشت

 

توجه داشته باشید خروج بدون توافق بریتانیا بر روی اقتصاد یورو تاثیر منفی خواهد گذاشت اما این تاثیر به مراتب پایینتر خواهد بود . تاثیر منفی بر روی قیمت یورو محسوس خواهد بود

 

دوستانی که علاقه مند هستند با بازارهای بین الملل آشنا بشوند در روزهای آتی یک کانال ایجاد خواهد شد و یک سری منابع مورد نیاز برای مطالعه تهیه و ارسال خواهد شد .

 

قیمت ۱٫۱۴۲۰

 به سمت قیمت مهم ۱.۱۴۳۰ در حال حرکت هستیم . منتظر شکست و یا عدم شکست هستیم . سریعا تصمیم نگیرید . ثبات تصمیم گیری فراموش نشه .

 

شاهد تاچ قیمت ۱.۱۴۳۰ هستیم !!

 

قیمت ۱٫۱۴۱۹

🔸پس از تاچ قیمت مهم ۱.۱۴۳۰ شاهد حرکت کاهشی در جفت ارر هستیم . برای امروز تثبیت زیر قیمت ۱.۱۴۲۰ میتواند قیمت را به سمت ۱.۱۴۰۰ بکشاند .

🔸تلاقی قیمت ۱.۱۴۳۰ و خط روند نزولی مقاومت محکمی را ایجاد کرده است که گذر از این منطقه نیاز به دلایل فاندامنتال محکمی از سوی یورو دارد و در مقابل کاهش ارزش دلار میتواند منجر به شکست به این منطقه مهم گردد .

 

قیمت ۱٫۱۴۵۵

🔸در حال حاضر شاهد شکست خط روند نزولی و قیمت ۱.۱۴۳۰ هستیم . هدف ۱‌.۱۵۰۰ را دنبال میکند . باقی ماندن بالای سطح ۱.۱۴۳۰ منجر به رسیدن قیمت به ۱.۱۵۰۰ خواهد شد


 

 

قیمت ۱٫۱۴۵۲

دیروز با افت ارزش دلار در مارکت در پی تردیدها نسبت به افزایش نرخ های بیشتر ساهد شکست خط روند نزولی و قیمت ۱‌.۱۴۳۰ بودیم . این اتفاق مسیر حرکت صعودی یورو دلار را هموارتر خواهد کرد اما باید توجه کنیم که در حال حاضر در نواحی مقاومتی سختی قرار دارد .

در کل نواحی قیمتی ۱‌‌‌‌.۱۴۳۰ -۱.۱۵۵۰ ناحیه ای میباشد که هر لحظه امکان برگشت قیمت و نزولی شدن قیمت را فراهم میکنند و از این نظر باید خیلی دقت داشت .

شکست قیمت ۱.۱۴۳۰ مسیر حرکتی قیمت را به سمت ۱.۱۵۰۰ هموار کرده است و میتواند با وجود ضعف دلار به سمت این قیمت حرکت کند . مهترین حمایت ها میتواند ۱.۱۴۳۰ و سپس ۱.۱۴۰۰ باشد . مهمترین مقاومت ها را میتوانیم ۱.۱۵۰۰ و سپس ۱.۱۵۵۰ در نظر بگیریم.

 

پیشنهاد میکنیم :  تحلیلها و آموزشهای کانال just eurusd هفته سوم آبان

 

در این لحظات شاهد افت قیمت یورو هستیم . مهمترین حمایت ۱.۱۴۳۰ خواهد بود . گذر از این منطقه میتواند روند صعودی کوتاه مدت را با مشکل روبه رو کند .

 

قیمت ۱٫۱۴۲۶

🔸قیمت درگیر حمایت و مقاومت ۱.۱۴۳۰ میباشد . هر چند روند کوتاه مدت صعودی است اما پتانسیل ریزش قیمت وجود دارد.

🔸بودجه ایتالیا دامن گیر اتحادیه اروپا بود و از طرفی طبق خبرها اسپانیا نیز نسبت به قوانین بودجه ای اتحادیه اروپا اعتراض داشته است.

 

اگر متن برکسیت اصلاح نشود اسپانیا برخلاف توافق برکسیت رای خواهد داد.

نمودار طمع خود را در ذهن تصور کنید . در کجای نمودار طمع قرار گرفتید ؟

آیا نمودار طمع خود را بر اساس حرکات نمودار قیمت منطبق میکنید ؟

 

 

 

 


 

قیمت ۱٫۱۳۸۵

🔸پس از کاهش قیمت شدید دیروز از قیمت های ۱.۱۴۶۰ ،در حال حاضر در منطقه حمایتی ۱.۱۳۷۰-۱.۱۳۵۰ قرار داریم . افت ارزش دیروز یورو باعث تغییر دید صعودی به نزولی بین معامله گران شده است و باید دید با حمایت هایی همچون ۱.۱۳۵۰ و ۱.۱۳۰۰ چه واکنشی خواهد داشت .

🔸مهمترین حمایت های ۱.۱۳۵۰-۱.۱۳۰۰ ومهمترین مقاومت میتواند ۱‌.۱۴۰۰ و سپس ۱.۱۴۳۰ برای امروز باشد .

 

 

قیمت ۱٫۱۴۰۵

با مخابره اخبار مثبت از جلسه روز یک شنبه ۲۵ نوامبر و بودجه ایتالیا شاهد رشد قیمت تا بدین جا بودیم . در صورت ماندگاری بالای ۱.۱۴۰۰ میتوانیم کمی امیدوار بود برای تاچ قیمت ۱.۱۴۳۰ ولی بعد از آن شکست این قیمت و خط روند نزولی در اولویت خواهد بود برای تایید حرکت صعودی .

 

قیمت ۱٫۱۳۸۳

با خبرهایی در خصوص تکذیب تعدیل بودجه توسط دولت ایتالیا ،قیمت به زیر ۱.۱۴۰۰ نزول کرد . نسبت به قیمت ۱.۱۳۵۰ خوش بین هستیم .

توجه داشته باشید امروز اتحادیه اروپا هم نسبت به نظرات دولت ایتالیا واکنش نشان خواهد داد و همین امر میتواند باعث نوسان در قیمت گردد .

دولت ایتالیا و اتحادیه اروپا تا پایان ماه نوامبر از لحاظ قانون فرصت دارند تا در خصوص بودجه تصمیم نهایی را بگیرند .

 

پیشنهاد میکنیم :  بنیادهای موثر بر اقتصاد مالی

بودجه ایتالیا رد شد اما یورو رفت بالا ؟!!!

🔸فکر میکنید چرا این اتفاق افتاد ؟ طبق الگوی از پیش تعیین شده میبایست یورو افت کند اما تا الان این طور نشد . آیا موضوع بودجه ایتالیا دیگر برای یورو اهمیت ندارد ؟

🔸در ویس تذکر دادیم که بازار دیگه واکنش کمی نسبت به بودجه ایتالیا خواهد داشت مگر اینکه خبری قوی تر از قبل !

مطالب ویژه سایت و بروزترین دوره های آموزشی را در ایمیل خود داشته باشید

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


محل تبلیغات

×

اطلاعیه:

Alarm

به وبسایت eco-lib.com  خوش آمدید

جامع ترین و بروزترین محصولات آموزشی فارکس و بورس :
مطالب بیشتر در این زمینه