643 بازدید

تحلیلها و آموزشهای فارکس با رضا گلشاهیان هفته اول آذر

Spread the loveتوجه:بازار های مالی و سرمایه گذاری (سهام ،ارز ، طلا ، نقره و سکه ) یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری و کسب سود و ایجاد درآمد غیر فعال است . اما این بازارها خصوصا” با بهره گیری از اهرم یا لوریج دارای ریسک ذاتی بالایی است لذا در صورت نداشتن تجربه کافی از ورود به این بازارها خودداری کرده و تنها سرمایه هایی را وارد این .بازارها کنید که از دست دادن احتمالی آن ضربه سنگینی به زندگی شما وارد نکند
 

تمام تحلیل ها و آموزشهای آقای رضا گلشاهیان از بازارهای مالی که به صورت روزانه منتشر میشود .

منبع بروزرسانی این مطلب کانال تلگرام تحلیلهای بازارهای مالی که به مدیریت آقای رضا گلشاهیان است

https://t.me/iranchartist


 

این مطلب هر ساعات آبدیت میشود 

تقویم اقتصادی هفته پیش رو
تقویم اقتصادی هفته پیش رو

 

تحلیل اقتصادی بازارهای سرمایه

فاندامنتال

(پوند یورو  ) : امروز در نشست اقتصادی اتحادیه اروپا بحث پیرامون برگزیت و خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بود. تقریبا تمامی ۲۷ عضو اتحادیه برای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به توافق رسیدند. عملا ترزا می علیرغم مخالفت هم حزبی هایش و استغفای وزرایش موفق شد تا مراحل آخر برگزیت را پیش ببرد. حال ترزا می قول داده تا قبل از اتمام سال میلادی یعنی تا حدود یکماه دیگر پیش شرطهای توافق شده با اتحادیه اروپا برای خروج بریتانیا را در پارلمان به رای گذاشته و پس از آن یقیه مراحل خروج را انجام دهد.

حال نتیجه اصلی برگزیت به رای پارلمان بریتانیا گره خورده و در صورت توافق برگزیت محقق شده و در صورت عذم توافق و رای نیاوردن مجددا برگزیت باید در بریتانیا به رفراندوم گذاشته شود. هر دو حالت، پوند و اقتصاد بریتانیا را در معرض ریسک قرار دارد و عدم ثبات را در بازارهای مالی انگلستان تا مدتها حاکم خواهد کرد.

نفت : در هفته جاری به دو لیل نگرانی از افزایش عرضه پس از تجریم ایران و نگرانی از کاهش رشد اقتصاد جهانی باعث کاهش ارزش نفت در بازارهای انرژی شد. البته اوپک در نظر دارد با کاهش سقف تولید کاهش قیمت را در کنترل بگیرد. اما در صورتیکه قیمت نفت مدت طولانی پایین بماند ضربه زیادی به اقتصاد کشورهای تولید کننده نفت خواهد زد.

پیشنهاد میکنیم :  چرا کلمه تضمین و صددرصد مصداق کلاهبرداری دربازارهای مالی است ؟

کشورهایی مثل عربستان و ایران و ونزوئلا که بودجه خود را با قیمتهای بالاتر نفت طرح و برنامه ریزی کرده اند و همینطور کشور کانادا که ۹۵ درصد نفت خود را به آمریکا صادر میکند نیز با کاهش درآمد مواجه خواهند شد.

در هفته جاری سخنان روسای بانکهای مرکزی در مرکز توجه ها خواهد بود

مطالب ویژه سایت و بروزترین دوره های آموزشی را در ایمیل خود داشته باشید

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ads